Katalogi/Spisy.

12 komentarzy :

 1. "Ludzkie życie, tak delikatne, tak kruche. Łatwe do ugaszenia. Szukam najświeższej, najsoczystszej, najkorzystniejszej, klasowej, bez tłuszczu, bardzo chudej. Tej jedynej. Kiedyś musiałem wychodzić, aby je znaleźć. Już nie. Czy którakolwiek z nich jest prawdziwa? Potrzebuje kogoś prawdziwego, potrzebuje jej. Zawsze kłamią. Dlaczego? Zapłacą za to. Jedna po drugiej. Zapłacą za swoje kłamstwa."

  Internet nigdy nie będzie miejscem, gdzie można być bezpiecznym. Internet to prezent od Boga dla psychopatów. Olivia Douglass, dwudziestodwuletnia hakerka przekonuje się o tym na własnej skórze. Wszystko wydaje zacząć się niewinnie, stworzony profil na portalu randkowym miał sprowadzić ją na drogę randkowania, ale skończyło się tym, że została celownikiem seryjnego zabójcy. Internetowego zabójcy, szukającego swojej jedynej, idealnej.

  "Pewnego dnia zrozumiesz. Jesteś tą jedyną? Czy to jesteś ty, Liv? Idealną? Przetrwałaś tak wiele. Ale to dopiero początek."
  http://bloodflowsff.blogspot.com/ [JUSTIN BIEBER, VICTORIA JUSTICE, LILY COLLINS, HARRY STYLES]

  OdpowiedzUsuń
 2. Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć, nie za bardzo wiedziałam, gdzie poinformować Cię o nowym rozdziale, dlatego piszę tutaj, dlatego z góry przepraszam :)
  Rozdział 4 widnieje już na blogu, zapraszam do czytania :*
  http://xtruehappiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na interesujące tłumaczenie fanfiction o Zaynie. Opowiada o życiu nastoletniej Violet, która uczy się w prywatniej szkole Wastlake.
  http://wwc-tlumaczeniepl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział
  http://diaries-memories-zayn-malik-ff.blogspot.com/
  Mam nadzieję , że się spodoba i skomentujecie moją pracę :)

  Van <3

  OdpowiedzUsuń
 6. W Anglii, dzieciaki Blue i Liam są ze sobą nie rozłączne,przyjaźnią się ze sobą na dobre i złe.Kiedy rodzice małej Blue giną wypadku samochodowym dziewczynka,musi iść do domu dziecka.Po latach Liam robi karierę z zespołem One Direction a Blue wyprowadza się z sierocińca.Czy spotkają się ponownie ? Czy połączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń? Tego dowiecie się na blogu http://liampaynejade1d.blogspot.com
  Bardzo proszę również o obserwowanie bloga 

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM]

  cz. 1 - T.I zwykła nastolatka prowadząca normalne życie. Zakochana w 18-letnim Harrym. Flirciarzu i łobuzie, jednak chłopak zmienia się dla niej. Zakochani poddani są jednak na próbę. Ojciec dziewczyny oddaje ją w ręce innego chłopaka. Gwałty...pobicia...ucieczki.. a końca tego piekła nie widać. Na szczęście ma wsparcie w swoim ukochanym, bracie i przyjaciołach. Czy dzięki ich pomocy da radę uwolnić się od tego piekła ?
  cz.2 - Zmienia imię, nazwisko, oraz wyjeżdża by nikt jej nie poznał. Chce rozpocząć nowe życia z dala od fatalnej przeszłości. Jednak dopiero przy rozłące zakochanych zaczynają się kłopoty. Majątek...gruba kasa... gang...prześladowania. Czy historia znów się powtórzy ? Wszyscy muszą współpracować, inaczej nic się nie uda. Ile będzie ofiar tej fatalnej gry ? A czy w jej stawkę wchodzi tylko kasa ? Jak to wszystko się zakończy ?
  Zapraszam do czytania :

  http://whereyoubelongimaginy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na nowo utworzony Blog Spis,
  który aż tylko czeka, aby przyjąć Cię razem z Twoim blogiem w swoich skromnych progach.
  Blogeria

  OdpowiedzUsuń
 9. Madison: To długa historia. Pełna nieporozumień i absurdów. Historia o tym, jak jednego dnia się zakochałam i jak musiałam przeżyć całe życie, by to zrozumieć.

  Annie: Czasami wydawało mi się, że wiem, czym jest miłość. Kochałam raz, drugi, trzeci. Ale gdy przyszło mi zmierzyć się z prawdziwym uczuciem, było ono tak nieporawdopodobne, że ciężko było mi w nie uwierzyć.

  Historia pisana jest z perspektywy dwóch dziewczyn, przyjaciółek i opowiada o tym, jak krucha jest granica pomiędzy śmiechem a łzami.

  zapraszam na: trying-to-escape-it.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. kochanie, zapraszam na #365daysff. http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥
  Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam do Kocham Czytać Blogi : )


  kochamczytacblogi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Witaj! Tu ekipa z Escursione (http://escursione.blog.pl/)
  Chcielibyśmy zapytać, czy nie zainteresowałaby Ciebie wymiana buttonami? Twój button znalazł, by się w migającej reklamie na stronie głównej oraz w zakładce Polecane (http://escursione.blog.pl/polecane). Dodatkowo Twój blog zostałby dodany do Platynowej Listy, która niebawem się pojawi na blogu :)
  Proponujemy także wzajemne czytelnictwo - z pozostawieniem czegoś po sobie.
  Jeżeli interesuje Ciebie propozycja - prosilibyśmy na odpowiedź tutaj: http://escursione.blog.pl/buttony-2
  Pozdrawiamy, ekipa Escursione

  PS. A może chcesz się stać jednym z pisarzy na wyspie Escursione? Możesz wybrać dowolny gatunek, dowolną tematykę, dowolną epokę, dowolny wymiar. Również możesz pisać artykuły dot. akceptacji i tolerancji :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

CREATED BY
XASHEWX