12.04.2015

Wprowadzenie.

Jakie to zabawne, ile może zmienić się w ciągu kilku tygodni. Jesteś zwykłym nastolatkiem, z rodziną, przyjaciółmi, marzeniami. A w jednej chwili, jak za pstryknięciem palca, zostałeś podziwianym przez miliony ludzi na świecie mężczyzną.
Na samym początku to wszystko było dla mnie niezwykle fascynujące. Wręcz nie mogłem uwierzyć, że całkowicie nieznajome mi osoby płacą duże pieniądze aby zobaczyć jak śpiewam, stoją godzinami w kolejkach po autografy bądź zdjęcia, a dziewczęta zalewają się łzami na mój widok.
Jednak, z dnia na dzień wszystkie wcześniejsze rzeczy, które mnie uszczęśliwiały i dawały mi siłę, stawały się coraz bardziej męczące i wręcz ściągały mnie w dół, ku upadkowi.
Miałem dość nieustającego hałasu, zamieszania, fotoreporterów, spania po kilka godzin dziennie w prywatnym, aczkolwiek niewygodnym busie, starania się na scenie, zaprzeczania plotkom. Zbyt często odwoływałem koncerty, aby upić się do nieprzytomności w barze.
I nikt nie próbował mnie zatrzymać, złapać za dłoń, powiedzieć 'Hey, co Ty robisz? Masz fanów, ich nie możesz zawieść'.
A oni odchodzili. Bez nich nie miałem już niczego, pomimo multum pieniędzy, pięknych, otaczających mnie kobiet, alkoholu i przeróżnych używek.
Zamknąłem się w sobie, zamknąłem się w swoim jakże drogim mieszkaniu, nie chcąc wychodzić do ludzi, których spojrzenia wręcz krzyczały 'Zniszczyłeś ich. Zniszczyłeś swoich fanów.'
Jestem Harry Styles.
A oto moja historia.

_______________________________________
Mam nadzieję, że prolog nie wyszedł mi najgorzej. Jeśli mam być szczera, mój początkowy plan na nowe opowiadanie był całkowicie inny, i dopiero wczoraj w nocy całkowicie ukształtowałam zarys tego fanfiction. Będę wdzięczna, jeżeli wyrazicie swoją opinię o tym poście w komentarzu x

8 komentarzy :

 1. Ciekawe....fajna fabuła. Zostanę na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. WOW. :>
  Nieźle. Już mi się podoba :3
  Nie mogę się doczekać pierwszego rozdziału. Mam nadzieję, że zaskoczy mnie czymś... nowym :D

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ciekawie się zapowiada. Bardzo fajnie napisane i pewnie nie raz wpadne : )
  http://partdirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jej, świetnie się zaczyna!
  Czekam na nexcik!


  http://saveyoutonight-louistommo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! Świetny :)
  będę zaglądać :*

  http://disguise-fanfiction.blogspot.com//

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie się zapowiada ^^ Od razu dodałam twojego bloga do polecanych na moim :* Mogłabyś mnie informować o nowych rozdziałach na moim blogu w zakładce SPAM? Proszę :*

  Pozdrawiam, Pauline ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Mimo że unikam opowiadań w których główna osoba jest sławna to myślę, że to może być ciekawe. Dodaje się do obserwujących, aby być na bieżąco. ;)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej! Zapraszam na mojego pierwszego bloga!
  powiedzmy-sobie-zegnaj.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

CREATED BY
XASHEWX